.*. Mesto .*.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vitajte

Goto down

Vitajte Empty Vitajte

Odoslať  Feene Tamaryn za Po 12 júl 2010 - 7:58


VITAJTE


Srdečne vítam našich návštevníkov v Ebrise.

V prvom rade (úplne prirodzene) by ste sa mali trochu "poprechádzať" po meste. Prezrieť si jeho zákutia, zistiť, čo všetko sa tu nachádza, kde sa dá isť, čo sa tu dá robiť. Po tomto prieskume sa zamerajte na svoju RPG postavu. Pokojne si nato nechajte niekoľko dní čas (odporúčam - vlastne je to nevyhnutné len pre vaše dobro - aby ste si prezreli Mestskú knižnicu, bez ktorej nemôžete nikdy plnohodnotne naplniť posolstvo tejto stránky). Nie som zástanca toho, aby sa RPG postava tvorila pri registrácii, pretože je to dlhší proces, tvorivý, nemal by sa robiť unáhlene a naraz. Preto si to radšej rozmyslite, pridajte alespoň základné črty (v profile môžete vyplniť mnohé informácie) a postupom času, keď sa trochu dostanete do RPG hier, ju môžete postupne dotvárať. Ak si ani časom nebudete istý tvorbou svojej RPG postavy, navštívte sekciu „Tvorba profilov“. Radi Vám pomôžeme.

Prečo registrácia? Našim záujmom je, aby náš portál navštevovali ľudia, ktorí seriózne CHCÚ. Až po registrovaní sa Vám zobrazí plnohodnotný obsah stránky, ktorý je inak neregistrovaným skrytý.

Na Úrade identifikácie si môžete zarezervovať svoj avatar. Čo je to vlastne avatar? Je to portrét nejakej osoby (zväčša známej - herec, herečka, spevák, speváčka, športovec, modelka a pod.), ktorý má výzorovo charakterizovať vašu RPG postavu. Vyberajte si na avatar takú osobu, ktorú zodpovedá Vášmu veku (v Mystic Falls ste tínedžerom). Keď dospejete a budete chcieť avatar staršej osoby, môžete si ho zmeniť. Ak si raz takúto osobu rezervujete, je dôležité, aby ste využívali len jej avatar. To je výhoda rezervácie - ak máte zarezervovanú osobu na avatare, môžete ju používať len vy (ak niekto použije na avatare Vašu osobu, bude nato upozornený).

Niektorí Roleplaying veľmi dobre poznáte, avšak nieje to podmienkou. Pre tých, ktoré takéto stránky ešte nenavštívili sa bude organizovať FESTIVAL ROLEPLAYINGOVÝCH UMENÍ. O tom, kedy a kde sa bude konať, budeme informovať v oznamoch, Bude zameraný na výcvik a oboznámenie nováčikov v RPG s týmto jazykom, jeho používaním, chybami, účelu.

Oznamy mesta by mali byť Vašou prvou zastávkou vždy, keď sa prihlásite. Môže sa tu niekedy objaviť dôležité upozornenia.

Miestami na hranie RPG hier sú predovšetkým "Okraj mesta" a "Centrum mesta". Pripravuje sa aj obytná štvrť.

Štúdium v Ebrise neexistuje, môžete ho síce využiť vo svojich RPG hrách, ale nie je povinné. ŠTÚDIUM A ZAMESTNANIE SÚ DOBROVOĽNÉ. Je len na Vás, ako chcete postupovať a ako chcete, aby Vaša RPG postava rástla. Za úlohy, ktoré Vám budú pridelené však môžete získať body. Tie môžete získať aj v banke vypracovávaním aj posielaním kvízov, testov či zapájaním sa do súťaží. Za body môžete získať rôzne výsady, ocenenia.

Ebris je hlavným dejiskom príbehu druhého online života.

Máte vlastnú stránku, ktorá sa nezaoberá Roleplay ani nemá podobné zameranie? Dajte nám vedieť v súkromnej pošte a zaradíme Vás do „Spriatelených stránok“.
Neodolala som pokušeniu vytvoriť tu aj jednu miestnosť, kde by som sa mohla podeliť o svoj koníček – o písanie poviedok a básní. Ak máte rovnakú vášeň, dajte nám vedieť.

Dôležité upozornenie – táto stránka je BEZPLATNÁ.

Stále Vám niečo nie je jasné? Na vaše otázky slúži „Recepcia“, prípadne ma kontaktujte v súkromnej pošte.

Na záver – prajem Vám veľa zdaru, úspechov, nezabudnuteľných zážitkov, nových priateľstiev, spokojnosti. Len slušní a tolerantní ľudia môžu súdržne tvoriť príbeh mestečka Ebris...

Ak sa Vám páčime, nezabudnite nás odporučiť svojim známym Smile
Feene Tamaryn
Feene Tamaryn
Admin

Female Počet príspevkov : 57

https://ebris.forumsk.com

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.